Ortex A - Nový Bydžov A v KS západ: 5:3

02.12.2012 17:11

(rš) Zpráva kapitána družstva Jiřího Kuty z dnešního zápasu: Dovoluji si tvrdit, že náš A tým je už v KS západ zachráněn, oproti loňské sezoně máme po 4. kole už 10 bodů!!! První mise týmu je tedy splněna, nyní už budeme hrát pro radost a lepší umístění. Sice to byly nervy, neboť jsme rychle prohrávali 0,5:2,5 bodu, ale pak se kousli mladí a obrovským dílem přispěli k otočení průběhu zápasu, když z 5 možných bodů získali 3,5. Úžasně si vedl Filip Šolc, který vyprovodil a vycvičil Baťku v koncovce jezdce proti střelci. Výborně hrál Honza Nosek, který v zajímavé partii udolal Tichého (ale ty nervy, když přes 20 minut hrál s 1-3 minutami na hodinách). K úspěchu se připojil i Tomáš Ptáček, který se zjevil na ORTEXu jako "deus machina" a tím mne odsoudil jen do role kapitána. K jeho partii moc nevím, sledoval jsem Šolce a Noska. Půlku ještě připojil Vojta Wagner. Z dospělých zabodoval spolehlivě Mirek Čermák a když bylo utkání už vyhrané, tak remizoval Jirka Bielavský. Dneska figurky neposlouchaly Jirku Langra a Michala Nekvindu. Takže paráda, všem dík za výkon.

Jen poznamenávám, dělat kapitána a nehrát, to je víc na nervy, než jsem si myslel... :-)