Okresní přebor jednotlivců: Nosek 2. ve sk. A, F. Šolc vyhrál suverénně béčko

20.04.2014 12:02

(rš) Po tříměsíčním klání byl dohrán posledními partiemi OPJ Hradecka a naši hráči se opět úmístili na špici tabulek, tentokrát byly hrány při klesajícím počtu účastníků pouze dvě skupiny.

V desetičlenném áčku potvrdil stoupající výkonnost Honza Nosek a o jediný bod (při tříbodovém systému za výhru) zůstal za vítězným Krásou. Oba postupují do KPJ. Se stejným bodovým ziskem obsadili 7. a 8. místo Jiří Langr a Michal Blažek.

Béčko "bez ztráty kytičky" ovládl Filip Šolc, který soupeřům povolil pouze tři remízy z 12 kol a postoupil do sk. A. I druhé místo patří našemu zástupci Jiřímu Kutovi. Na opačném pólu sedmičlenné skupiny skončil Roman Šolc.

Honzovi i Filipovi gratulujeme!

Detailní výsledky

 

Okresní přebor jednotlivců v poločase - Nosek vede áčko, Filip Šolc béčko

5.3.2014

(jb) Zhruba v polovině svého programu jsou obě skupiny okresního přeboru jednotlivců a nás moc těší, že na jejich čele vidíme naše hráče. 

Desetičlennou skupinu A vede Honza Nosek, z pěti partií čtyři vyhrál a jednu (na čas) prohrál, v tříbodovém systému má 12 bodů. Na 5. místě je Jirka Langr 8/6 a devátý je Michal Blažek 5/6. Míša se určitě ještě polepší.

Sedmičlenná skupina B hraje dvoukolově, Filip Šolc už třímá vedení, ze 6 partií uhrál 16 bodů. Na 3. místě je Jiří Kuta 10/5, má dobrou šanci na postup do áčka. Pořadí uzavírá Šolc st. zatím bez bodu, což je pro mne záhadou, věřím, že svůj výsledek v druhé polovině turnaje pozvedne.

Zpět

Vyhledávání

Autorem webových stránek je Dimus © 2010-2015