Velká Cena Lázně Bělohrad

23.01.2011 22:45

Do boje jsme poslali 12 naších členů a dva hráče z kroužků.
Bohužel teď neznám všechny výsledky, tak komentuji, co jsem si stihnul poznamenat:
kat 1995: Katka 2,5 bodu, po 5. kole měla 50%, pak dvě nuly ji srazily. Velký Michal měl po 6 kolech 3,5 bodu, výtečné jednotlivé výsledky (remis s Flašarem, porazil Šafaříka).
kat. 1998 - Vojta vyhrál, údajně si vypočítal, že v posledním kole mu stačí půlka a prý nabídl remis ve vyhrané pozici - já to neviděl. Udělal 6 bodů a výhra v turnaji mu zajišťuje celkové prvenství! Gratuluji!
Další želízko v ohni byl Šimon, předvedl skvělý start 4/4 (mj. porazil Suchardu), pak přišla půlka s Kosařem (stejně jako Vojta), závěr byl jako u Káti - dvě porážky (s Vojtou a s Bourou) ho strhly na 8. místo. Čtyři body udělali 12. Dus a 14. Kablukov, 3 body 24. Ewers. Všichni zaslouží uznání, Albert se pevně usazuje mezi hráči 3. VT a to je dobré. Dva nováčci, Jiří Kutík a Filip Solař, podstoupili křest ohněm, Kutík získal 2 body, u Filipa nemám konečný zisk, měl 1 bod a poslední kolo k dobru. Patří jim ocenění za odvahu a bojovnost!
kat. 2001 - tam naše duo Šolc - Blažek zakoplo o lípáckého Kořínka, který oba porazil a suverénně turnaj vyhrál. Michal (5,5) pak porazil Filipa (5) a tím bylo dáno pořadí na 2. a 3. místě. Trojnásobný vítěz Filip nemá nic jistého, k celkovému vítězství potřebuje nejméně jedno druhé a jedno třetí místo - jestliže ovšem jeden turnaj nevyhraje nebo mu Michal nepomůže. Šestý byl Marek, po špatném startu to vylepšil na 4 body, sedmá Kristýnka také 4 body, druhá v dívkách.
kat. 2003 - dost se nedařilo Pavlíkovi Šmídovi, až poslední partii hrál pěkně a spotřeboval dokonce víc času, než soupeř :-). V soutěži 7 hráčů byl se 2 body čtvrtý, v celkovém pořadí bude druhý, ale nemá nic jistého. Za ním jsou Sucharda a naše Andrejka, oba nestartovali pro nemoc, ovšem počítají se 4 nejlepší výsledky.
Pátá VC se hraje 5. března v Trutnově, poslední bude, 30. dubna ve Všestarech.

Díky patří všem rodičům za dopravu!

Zdraví Jiří Bielavský


 

Zpět

Vyhledávání

Autorem webových stránek je Dimus © 2010-2015