Zprávy, akce.

07.12.2011 20:43

Dobrý den,


mám několik zpráv:

1) v úterý 6. 12. se odehraje okresní kolo přeboru škol, kde se v dresech ZŠ Gočárova a Pouchov účastní řada našich hráčů. Vzhledem k celodennímu šachování odvolávám úterní trénink na Ortexu.

2) Velká Cena ZŠ Gočárova se blíží mílovými kroky. Předpokládám velkou účast našich hráčů na této naší akci, předveďme, jak jsme silní. Hráči se mohou přihlašovat zapsáním do sešitu během tréninků, výjimečně možno mailem.
Možno objednat též oběd za 60 Kč. Turnaj bude v sobotu 17. 12., propozice vyjdou na krajských stránkách v nejbližších dnech, už jsem je poslal ke schválení. Samozřejmě se obracíme na rodiče s prosbou o pomoc při organizaci turnaje (hlavně ráno) a jeho řízení. Do důležité funkce rozhodčích plánujeme pány Kutu, Kratochvíla, Hubáčka a ještě potřebujeme jednoho. Michal Nekvinda by se mohl zaučovat.

3) v pondělí se v Praze uskutečnilo republikové finále logické olympiády. Nás může těšit, že v poslanecké sněmovně zasedlo dvaapůl členů našeho oddílu! Kristýnka byla vyhodnocena na 25. místě, Vadim na 42. místě, když přešel do vyšší věkové kategorie, a půlku beru za Filipa Solaře, který stále koketuje se členstvím v našem oddíle. Filip byl 40. ve stejné kategorii jako Kristýnka. Všem patří gratulace k velkému úspěchu, jímž postup mezi republikovou elitu rozhodně je!

4) v termínu doplňování soupisek jsme požádali o zařazení Honzy Noska na soupisku LDMD na 7. šachovnici. Prozatím jako hosta, zkusíme technický přestup na základě jeho přestěhování do Hradce. Pak by se stal normálním členem.

5) Katku jsem stihl navštívit ještě v nemocnici, vypadá dobře, remízovali jsme :-), teď už je doma. Určitě bude mít dost času nejen na šachy. Jistě bude ráda, když si jí kamarádi napíší mail.


6) vánoční Hradecká šachová liga bude 27. prosince v DDM, pro všechny začínající hráče výborná příležitost. Samozřejmě se mohu účastnit i ostatní.

Jiří Bielavský

Zpět

Vyhledávání

Autorem webových stránek je Dimus © 2010-2015